Proje Detayları

Proje Detayları

     Alanya merkezinin yeni gözdesi Hacet meydanında farklı bir mimarı anlayışıyla yükselen TSİ SQUARE LIGHT ; konsepti, yaşama alanları ve sosyal donatılarıyla Alanya’ya yeni bir proje anlayışı getirmekle kalmıyor, yaşam için yepyeni bir bakış açısı sunuyor.

     Hem yaşamımıza hem de ortaklığa yeni bir değer katan TSİ SQUARE LIGHT projesi Alanya’ya yeni bir soluk kazandırıyor.

 

MUTLULUK-KONFOR

 

İç mekanlarda özenli yaklaşımlar…

   Daire içi standartlarında özenli malzeme seçimi ve işlevsel metrekare kullanımı ile standartları yeniden yorumluyor. Giriş lobisinden sosyal alanlara kadar mutluluk ve ayrıcalık TSİ SQUARE LIGHT da bir araya geliyor.

EŞSİZ KONUM

 

Şehrin merkezinde farklı tasarımlar…

   Hem şehir içinde hem de bu derece eşsiz bir konumda bulunan okul, süpermarket, hastane ve plaja yürüme mesafesinde olan TSİ SQUARE LIGHT bölgeye farklı bir hava getirecek.

SOSYAL ALANLAR

 

Modern bir yaşam kompleksi…

   Yüzme havuzundan spor salonuna, otoparkından çocuk oyun parkına kadar lüks yaşamın gereksinimlerini içinde barındıran modern bir yaşam kompleksi olacak olan TSİ SQUARE LIGHT, konut sahiplere sunduğu sauna, jakuzi, masaj odası, bay-bayan soyunma odası ve cafe ile çok farklı bir yapıya sahip olacak.

FARK YARATAN PROJE

 

Her zaman modern ve yeni kalacak tasarım…

     İnşaat sektöründe 10 yılı aşkın süreyle hizmet veren TSİ YAPI Alanya’da önemli projelere imza atmıştır. Şirket profilimiz bugüne kadar tamamladığı konutlarda dahi iyi bir yaşam sunmayı  amaçlamış ve ihtiyaçlara yönelik projeler üretmiştir. Çevreye duyarlı çalışma sisteminin yanında sağlam ve estetik yapıları ile oldukça hızla büyüyen şirket olmuştur.

İnşaat ve müteahhitlik işleriyle geleceğin ihtiyaçlarına göre şekillenen yenilikçi ve modern projeler üretmeye devam etmektedir